сите категории
EN
图
图
图
图 4
Добар квалитет BOPP ламинирачки филм/P1L24 ласерски леплив филм за топла каширане
Добар квалитет BOPP ламинирачки филм/P1L24 ласерски леплив филм за топла каширане
Добар квалитет BOPP ламинирачки филм/P1L24 ласерски леплив филм за топла каширане
Добар квалитет BOPP ламинирачки филм/P1L24 ласерски леплив филм за топла каширане

Добар квалитет BOPP ламинирачки филм/P1L24 ласерски леплив филм за топла каширане


Име на производ:Добар квалитет BOPP ламинирачки филм/P1L24 ласерски леплив филм за топла каширане
материјал:BOPP + акрилно лепило
Број на моделот:P1L24
Место на потекло:Кина
Пакување Детали за:Палети. Сите палети се добро спакувани со ремени за пакување и добро обвиткани со филм за растегнување
Време на испорака:7-20 работни дена за еден контејнер 40GP


Испраќам барање
Опис

● акрилно лепило на база на вода
● разни ласерски обрасци
● добро лепило и отпорност на климата
● еколошки
● Ширина: 10-1580мм Должина: 100-9000м

1656643483896167

video

Технички перформанси
Дебелина на филмотmm0.018 0.001 ±PSTC-133
Дебелина на лепакmm0.006 0.002 ±PSTC-133
Адхезија на челиккг / см0.136ASTM D-1000
Издолжување%80 180 ~PSTC-131
Затегнувачка цврстинакг / см2.1PSTC-131
инструкцииРазлични специјални обрасци за да додадете поинаков изглед на етикетатаДебелината на спецификацијата може да се прилагоди

5

Испраќам барање

LABELEXPO
ЕВРОПА 2023

КАБИНА: 8А75

ВРЕМЕ: 11-14 септември

МЕСТО: Brussels Expo, Брисел

1 Place de Belgique / Belgiëplein 1, 1020 Брисел