сите категории
EN
многу ладно
сјај
сјај
сјај
Висококвалитетен 3d ламиниран филм по фасцинантни цени/филм со прекумерна ламиниране OPP што може да се печати G1P28
Висококвалитетен 3d ламиниран филм по фасцинантни цени/филм со прекумерна ламиниране OPP што може да се печати G1P28
Висококвалитетен 3d ламиниран филм по фасцинантни цени/филм со прекумерна ламиниране OPP што може да се печати G1P28
Висококвалитетен 3d ламиниран филм по фасцинантни цени/филм со прекумерна ламиниране OPP што може да се печати G1P28

Висококвалитетен 3d ламиниран филм по фасцинантни цени/филм со прекумерна ламиниране OPP што може да се печати G1P28


Име на производ:Висококвалитетен 3d ламиниран филм по фасцинантни цени/филм со прекумерна ламиниране OPP што може да се печати G1P28
материјал:BOPP + акрилно лепило
Број на моделот:G1P28
Место на потекло:Кина
Пакување Детали за:Палети. Сите палети се добро спакувани со ремени за пакување и добро обвиткани со филм за растегнување
Време на испорака:7-20 работни дена за еден контејнер 40GP


Испраќам барање
Опис

● акрилно лепило на база на вода
● може да се печати
● добро лепило и отпорност на климата
● еколошки
● Ширина: 10-1580мм Должина: 100-9000м
● прилагодете ја големината и дебелината

1656645009747142

Технички перформанси
ОписЕдинициКод на производотметод на испитување
G1P28
Дебелина на лентаmm0.028 0.003 ±PSTC-133
Дебелина на филмотmm0.023 0.001 ±PSTC-133
Дебелина на лепакmm0.005 0.002 ±PSTC-133
Адхезија на челиккг / см0.136ASTM D-1000
Издолжување%80 180 ~PSTC-131
Затегнувачка цврстинакг / см2.76PSTC-131
инструкцииПогоден за општи потреби за термички пренос на јаглеродна лентаДебелината на спецификацијата може да се прилагоди

应用图4Испраќам барање

LABELEXPO
ЕВРОПА 2023

КАБИНА: 8А75

ВРЕМЕ: 11-14 септември

МЕСТО: Brussels Expo, Брисел

1 Place de Belgique / Belgiëplein 1, 1020 Брисел